Magyar Pajzs Alapítvány

Valódi segítség a valódi rászorulóknak!

Az Alapítvány célja, az Alapítvány közhasznúsága, az Alapítvány politikamentessége:

Az Alapítvány célja a magyarországi szociálisan hátrányos helyzetűek megsegítése. E körben az Alapítványnak kiemelt célja, a humánerőforrás fejlesztése, központi koordinációs szerep betöltése. szociális tevékenység, hátrányos helyzetű gyermekek és családjuk esélyegyenlőségének elősegítése, nemzeti és etnikai kisebbségű gyermekek segítése, felzárkóztatása. egészségmegőrzés, rossz szociális körülmények között élők, munkanélküliek támogatás.Hátrányos, halmozottan hátrányos helyzetű emberek életminőségének javítása, tartós munkanélküliek képzéshez való segítése, munka világába történő reintegrációjuk elősegítése, idősek és fiatalok számára programok szervezése, szociális szolgáltatások nyújtása.Az európaiság szellemében az egészséges életmód elterjedése, a megelőzés fontosságára való figyelemfelkeltés segítségével egy egészségesebb és versenyképesebb nemzet kialakulásának elősegítése. E cél megvalósulását, csak a hátrányos helyzetű társadalmi rétegek felzárkóztatásával érhetjük el, mely cél elérést az Alapítvány hosszú távú stratégiai, konkrét célmegvalósításként tűzte ki.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 1
Heti: 1
Havi: 19
Össz.: 2 323

Látogatottság növelés
Oldal: rolunk
Magyar Pajzs Alapítvány - © 2008 - 2024 - pajzsalapitvany.hupont.hu

A HuPont.hu ingyen honlap készítő az Ön számára is használható! A saját honlapok itt: Ingyen honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »